Fortinet FS-148F-FPOE FortiGate 148F 48-Ports GbE RJ-45(48 Ports PoE+ with maximum 740 W limit) 4-Ports 10GbE SFP+ Layer2 Manageable 1U Rack Mount Network Switch
Availability:
999 in stock
999 in stock
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “Fortinet FS-148F-FPOE FortiGate 148F 48-Ports GbE RJ-45(48 Ports PoE+ with maximum 740 W limit) 4-Ports 10GbE SFP+ Layer2 Manageable 1U Rack Mount Network Switch”